KONTAKT:
TEL/ 662904030, 510404461, 731596313
E-MAIL/ skaczewski@yahoo.co.uk

Witamy :)

Nie ulega wątpliwości, że dmuchańce stanowią wyjątkową atrakcję na większości pikników i imprez plenerowych. Gwarantują one małym poszukiwaczom przygód niezapomnianą zabawę na świeżym powietrzu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferując im wyjątkowe urządzenia rekreacyjne. Proponujemy Państwu wynajem zamków i zjeżdżalni dmuchanych dla dzieci, pełnych zagadek oraz niezwykłych emocji a także zapewniamy najmłodszym zabawę.

Wszystkie proponowane elementy wyróżniają się niezwykłą kolorystyką, bogactwem barw, a także niepowtarzalnymi kształtami. Poniżej mogą Państwo zapoznać się ze zdjęciami naszych atrakcji. Są to m.in. zamki, eurobungee, zjeżdżalnie, trampolina dla najmłodszych. Dzieci kochają nasze dmuchańce, dlatego cieszą się one tak dużą popularnością, stanowiąc gwóźdź programu każdego wyjścia z rodzicami.

Zapewniamy naszym Klientom wynajem profesjonalnych, bezpiecznych i wytrzymałych produktów na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku pytań lub pojawiających się wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Jesteśmy pewni, że dostarczone przez nas elementy będą główną atrakcją na każdej imprezie odbywającej się w plenerze. Gwarantujemy Państwu 100% zadowolenia, a także pełne wsparcie techniczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)